Facebook Pixel Villa Favori
Kiralık Villalar - 2021 Kiralık Villa Tatil Fırsatları

Kiralık Villalar - 2021 Kiralık Villa Tatil Fırsatları

Kiralık villalar son dönemde tatilcilerin tatil için tercihleri arasında en çok tercih edilen ve aratılan konaklama hizmetleridir. Villa'da tatil yapmak düşünüldüğünde ücret, fiyat olarak çok abartılmaktadır fakat öyle yüksek fiyatlar yoktur. Villa Favori olarak sizlere "2021 Kiralık Villa Tatil Fırsatları" hakkında bu yazımızla bildirmek istedik ve hem de sizlere villa özellikleri hakkında bilgiler aktarmak. Herkesin hayalindeki villa tatili farklıdır. Çok çeşitli villa türlerimizle sizlere bu hayalinizi gerçekleştirme imkanı sağlıyoruz. Düşük fiyatlarla gerçekleşen tatil hayali sadece Villa Favori' de diyebiliriz.

Villa Tipleri - Villa Türleri

Villa Tipleri - Villa Türleri

 • Muhafazakar Villalar

Muhafazakar villa tipi: çevresinden içi hiçbir şekilde gözükmeyen, özel havuzlu villa tipidir. Tatilcilerimizin tercihleri arasında en çok tercih edilen ve villa kiralama şirketleri arasında en çok bu tipe sahip olan şirketiz.

 • Deniz Manzaralı Villalar

Deniz manzaralı villa tiplerimiz ile Kalkan, Kaş ve diğer bölgelerde muhteşem deniz manzarasına sahip villalarımız vardır.

 • Lüx Villalar

Lüx villa tiplerimizi ziyaret ettiğinizde gerçekten ne kadar lüks ve eksiksiz olduğuna gözlerinizle inanamayacaksınız.

 • Balayı Villaları

Balayı villa tiplerimiz çiftlerimizin unutulmaz balayı geçirmeleri için dizayn edilmiş ve balayına özel tasarlanmıştır.

 • Denize Yakın Villalar

Denize yakın villa tiplerimiz için şunu söyleyebiliriz. Ayağımı attığımda denizde olmalıyım diyenler içindir.

 • Ekonomik Villalar

Ekonomik villa tiplerimiz düşündüğünüz fiyatlardan daha ekonomik ve fırsatlarıyla şaşırtan villalarımız.

 • Aile Ve Grup Villaları

Aile için tatil villaları, Grup için tatil villaları ile geniş konforlu ve on üzeri konaklama sağlanabilen villalarımızdır.

 • Isıtma Havuzlu Villalar

Isıtma havuzlu villa biliyorsunuz ki tatil sadece yazın değil, yılın 365 günü 4 mevsim yapılabilen gerçektir. Akdeniz bölgesi genelde tüm mevsimlerde sıcak iklime sahiptir. Sıcak bir havuzda ve manzara da tatil yapabileceğiniz villalardır.

 • Evcil Hayvan İzinli Villalar

Bir çok misafirimizin tabii ki can dostu var. Evcil hayvanları ile tatil yapmak istiyorlar. Evcil hayvan izinli villa ile bu çok mümkündür. Bizde zaten bunu düşünerek villa tiplerimiz arasında bu tipi daha çok tutuyoruz. Dilediğiniz bir tipi var ise yada teklif almak istiyorsanız; Bize ulaşın.  

Tatil Villaları - Villa Tatil Fırsatları

Tatil Villaları - Villa Tatil Fırsatları 2021 yılında pandeminin bitmesini ümit ediyoruz fakat Villa Favori olarak her zaman kiraladığımız villalarımızda temizliğe ve titizliğe önem verdiğimizi bilmelisiniz. 2021 yılında sizlere en uygun fiyatlardan, yüzlerce villamızda tatil fırsatını sunmaya devam ediyoruz.. Bu yıl günlük 350 ₺, haftalık 4500 ₺'den başlayan villa fırsatları için bizleri arayabilir, yada sitemizden arama seçeneklerinden aratarak dilediğiniz villa'yı seçebilirsiniz. Tatil Fırsatı İndirim Kodu için ise uygulamamızı indirerek kazanabilirsiniz.

Kiralık Villa Bölgeleri - Kiralık Villada Tatil

Kiralık Villa Bölgeleri - Kiralık Villada Tatil Hangi bölgelerde kiralık villalarımız vardır, şu an kiralık villa tatil bölgelerimiz.

 1. Kalkan Kiralık Villalar, Kalkan bölgesinde 100'yi aşkın villamız var.
 2. Kaş Kiralık Villalar, Kaş bölgesinde 20'yi aşkın villamız var.
 3. İslamlar Kiralık Villalar, İslamlar bölgesinde 50'yi aşkın villamız var.
 4. Üzümlü Kiralık Villalar, Üzümlü bölgesinde 50'yi aşkın villamız var.
 5. Patara Kiralık Villalar, Patara bölgesinde 10'yi aşkın villamız var.
 6. Bodrum Kiralık Villalar, Bodrum bölgesinde 50'yi aşkın villamız var.
 7. Marmaris Kiralık Villalar, Marmaris bölgesinde 50'yi aşkın villamız var.

Nasıl Villa Kiralanır?

Nasıl Villa Kiralanır Villa kiralamak istiyorsanız, sitemiz bu konuda sizler için biçilmiş kaftandır. Sitemizden dilediğiniz villayı seçerek, uygun tatil gününü seçerek üye olarak yada üye olmadan da kolayca villa kiralayabilirsiniz. Canlı destek veya whatsapp üzerinden de operatörlerimize yazabilir, kiralama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Villa Fırsatları Takip

Sosyal medya hesaplarımızdan, sitemizdeki özel fırsatlar alanından mobil uygulamalarımızı indirerek villa fırsatlarını takip edebilirsiniz. Bizleri takip ederek, gelişmelerde, fırsatlardan ilk bilgilenenler arasında bulunabilirsiniz.