Facebook Pixel Villa Favori
Balayı Villaları - En Çok Tercih Edilen Kiralık Balayı Villaları

Balayı Villaları - En Çok Tercih Edilen Kiralık Balayı Villaları

Balayı villaları, en çok tercih edilenKiralık Balayı Villaları hangileridir balayı tatili ve balayı hakkında sizlere bu yazımızda geniş bilgiler aktarmaya özenle, araştırarak bilgi vermeye çalışacağız. Öncelikle; Balayı; Evlilik yaşamının ilk günleridir. Her çift mükemmel ve unutulmaz bir balayı tatili yapmak ister. Aslında balayı tatili ilk günü, evliliğin ilk günü olarakta geçer.  Eşiyle herkes mükemmel bir balayı tatili geçirmek ister. Bu yüzden iyi planlama yapılması ve kusursuz balayı geçirmek adına evlilik öncesi çokça üzerine konuşulur, planlar yapılır. Balayına giderken ihtiyaç duyulan malzemeler, ihtiyaçlar üzerine de uzunca konuşulur, eksiksiz balayı yapabilmek için. Uzun bir birliktelikten sonra, hayatlarını birleştiren çiftlerimizin düğünlerinden hemen sonra çıktıkları baş başa tatile "Balayı" denir. İngilizce de çevirisi "Honey Moon" dur. Balayı gerçekten ne zaman çıktığı, ilk balayını yapan çiftimizi sizler gibi bizlerde merak etmekteyiz.

BALAYI VİLLALARI

Balayı Villaları Balayı villası bizler için de çok önemli villa tiplerimizdendir. Yüzlerce villalarımız arasında balayı villalarını özenle, dikkatle seçiyoruz. Balayı yapan çiftlerimizin her zaman önerilerini, fikirlerini öğrenmek adına balayı tatilleri sonrasında kısa bir anket çalışması yapıyoruz. Onlardan aldığımız cevaplar sayesinde çiftlerimiz için villalarımızı her şeyiyle tamamlıyoruz. İlk defa balayına çıkacak misafirlerimize de gelmeden önce, isteklerini soruyor onlara unutamayacağı bir balayı geçirmeleri için özel hazırlıklarda gerçekleştiriyoruz. Bu da bizi villa kiralama şirketleri arasında hep ön planda tutan bir özelliğimiz olarak öne çıkartıyor. Genelde balayı villaları arasında çiftlerimiz baş başa gözlerden uzak bir yandan da merkeze, denize yakın villalar tercihleri arasında oluyor. Kalkan ve Kaş'ta konumlanmış villalar ise arzu ettikleri balayı tatillerini karşılamaktadır.

En Çok Tercih Edilen Kiralık Balayı Villaları

En Çok Tercih Edilen Kiralık Balayı Villaları Tercih edilen villalarımızda top 5. sizler için sıraladık.

 1. Villa Miracle Villa Miracle - Balayı Villası Kalkan, İslamlar mevkiisinde konumlanmış villamızın, doğa ve deniz manzaralıdır. Tamamen merkezi ısıtma ve soğutma sistemi mevcuttur. Yaz kış balayı çiftlerimizin en çok tercih ettiği villalarımız arasında 1. sıradadır. Villa hakkında ve rezervasyon detaylarını buradan inceleyebilirsiniz.
 2. Villa Umay Villa Umay - Balayı Villası Kalkan’ın İslamlar Köyü mevkisinde yer alan Villa Umaya muazzam bir ahşap tasarımla inşa edilmiştir ve şahane doğa ve deniz manzaralıdır.4 kişi kapasiteli villamızın 2 yatak odası olup her odada ebeveyn banyosu mevcuttur. Yaz kış balayı çiftlerimizin en çok tercih ettiği villalarımız arasında 2. sıradadır. Villa hakkında ve rezervasyon detaylarını buradan inceleyebilirsiniz.
 3. Villa İpek Villa İpek - Balayı Villası Antalya Kaş Kalkan ilçesinde Üzümlü Mevkiisinde konumlanmış tatilcilerimizin tercihleri arasındadır. Havuz katı terasında doğa manzarasına hakim güneşlenme alanı, özel yüzme havuzu, orman alanına komşu özel bahçeye sahiptir. Yaz kış balayı çiftlerimizin en çok tercih ettiği villalarımız arasında 3. sıradadır. Villa hakkında ve rezervasyon detaylarını buradan inceleyebilirsiniz.
 4. Villa İmera Villa İmera Kalkan İslamlar köyünde bulunan , muhteşem doğa ve adalar manzarasına sahiptir.  Taş bir binadan oluşan Villa İmera , 3 yatak odalı 6 kşilik konaklama kapasitesine sahiptir. Etrafının doğal ağaçlarla çevirili olmasından dolayı korunaklı bir alana sahip olması muhafazakar çiftlerimiz için balayı tatilinde ideal villadır. Yaz kış balayı çiftlerimizin en çok tercih ettiği villalarımız arasında 4. sıradadır. Villa hakkında ve rezervasyon detaylarını buradan inceleyebilirsiniz.
 5. Villa Büşra
  Villa Büşra - Balayı Villa
  Antalya Kaş Kalkan ilçesinde İslamlar Mevkiisinde konumlanmış tatilcilerimizin tercihleri arasındadır. 2 kişi kapasiteli villamızın 1 yatak odası, 1 banyosu vardır. Bu özel muhafazakar balayı çiftleri için özel tasarlanmış, 1+1 villadır. Doğa ile iç içe, size özel, gözlerden ırak bir balayı villasıdır. Yaz kış balayı çiftlerimizin en çok tercih ettiği villalarımız arasında 5. sıradadır. Villa hakkında ve rezervasyon detaylarını buradan inceleyebilirsiniz.

Balayında Yanınızda Olması Gerekenler

Balayında Yanınızda Olması Gerekenler Balayına çıkarken genelde gelinlerimizin bavulunda olması gerekenleri şöyle sıralayabiliriz.

 • Balayı geceleri için şık ve rahat elbise, rahat edeceği ayakkabılar, balayı tatili boyunca rahat edeceği iç çamaşırları, beğendiği takıları, gecelik ve pijamaları. Mayo yada bikini, şort, bluz, terlik şapka, plaj havlusu ve yaz geceleri için ince hırka veyahut şal.
 • Makyaj ekipmanları, diş fırçası ve macunu.
 • Takılar ve tokalar, korumalı yüz kremi

Balayına çıkarken genelde damatlarımızın bavulunda olması gerekenleri şöyle sıralayabiliriz.

 • Pantolon ve tabiiki özel gömleklerini, rahat şık giyebileceği ayakkabılarını, iç çamaşırlarını, çorap, pijama ve kıyafetine uygun kemerleri
 • Şort, tişört, şapka, mayo, terlik ve plaj havluzu

Detaylı bilgiler ve fırsatlar için sosyal medyalarımızı takip edebilir, iletişim telefon ve sayfamızdan bizlere sorularınızı, önerilerinizi iletebilirsiniz. Favori tatiliniz için Villa Favori var.